Ankieta:
Co najbardziej liczy się dla Ciebie podczas zakupów ?

MICROSERV

MICROSERV

Rdzeń naszej działalności usługowej stanowią cztery działy:

 

Telekomunikacja - W ofercie mamy szeroką gamę nowoczesnych produktów dla biznesu.

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami sprzętu telekomunikacyjnego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższej jakości urządzenia po umiarkowanej cenie. Do urządzeń tych zaliczamy między innymi centralki telefoniczne, aparaty telefoniczne, terminale GSM oraz rejestratory rozmów, które są skutecznym sposobem redukcji kosztów rozmów telefonicznych pracowników.

Posiadamy całą listę certyfikatów potwierdzających naszą wiedzę i umiejętności w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych.

 

 

Systemy alarmowe - Ta część oferty skierowana jest do instytucji jak i osób prywatnych. 

Mamy bardzo duże doświadczenie w instalacji systemów alarmowych z funkcją powiadamiania agencji ochrony. Tego rodzaju rozwiązanie daje naszym klientom poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Mamy w ofercie najwyższej jakości elementy składowe takich systemów. Każdemu klientowi zapewniamy niebanalne rozwiązanie i zadowolenie z wykonanej usługi. Posiadamy licencję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych do tego zakresu działalności.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem.

 

 

TV CC - Telewizja przemysłowa - to trzeci filar naszej działalności.

W tej dziedzinie również zdobyliśmy już duże doświadczenie. Proponujemy systemy monitorowania z możliwością nagrywania na dysk twardy  komputera, jak również z możliwością podglądu widoku z kamery przez Internet. Jest to świetne rozwiązanie w przedszkolach, gdyż rodzice mogą w trakcie dnia doglądać swoich pociech nie ruszając się z pracy. Rozwiązania takie jak monitoring stały się właściwie w wielu zakładach koniecznością, coraz chętniej decydują się również na takie rozwiązanie szkoły i inne placówki opiekuńczo wychowawcze.

 

 

Kontrola dostępu - świadczymy również usługi z zakresu kontroli dostępu.

W wielu nowoczesnych firmach kontrola dostępu do pewnych pomieszczeń stała się koniecznością. W tym zakresie możemy zaproponować czytniki kart, skanery tęczówki oka, czy bardziej tradycyjny dostęp na hasło.

 

Dodatkowo mamy za sobą budowę kilku dużych sieci komputerowych, co również mieści się w zakresie naszej działalności. 

Pawilon: budynek główny
Część giełdy: spożywcza
Telefon: 56 655-77-15
Godziny otwarcia: 7.00-16.00