Ankieta:
Co najbardziej liczy się dla Ciebie podczas zakupów ?
2015-06-11

Wymiana ogrodzenia wokół Giełdy

 Budowa trasy średnicowej w sąsiedztwie naszej Giełdy przynosi wiele pozytywnych zmian. Nowe rozwiązanie komunikacyjne nie tylko poprawiają dostęp do Giełdy ale również mobilizują do zadbania o lepszy wizerunek oraz estetykę otoczenia. W ramach tych działań realizujemy remont elewacji budynku naszej siedziby od strony wschodniej.

Od połowy czerwca 2015 rozpoczną się prace związane z wymianą ogrodzenia wokół spółki Urbitor. Proces ten odbędzie się w kilku etapach. W pierwszej kolejności wymienimy płot od strony  ul. Chrobrego (do dawnej bramy od strony średnicówki). Następna będzie ul. Towarowa (północna strona) a po niej reszta  ogrodzenia od trasy średnicowej. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy. Wierzymy że nasi klienci to docenią i zrozumieją, że musimy się trochę wszyscy przemęczyć, żeby docelowo było ładniej i funkcjonalniej. 
 
Jest już przejezdna ul Chrobrego ale tylko w jedną sytonę (w stronę centrum miasta) dla samochodów osobowych - niebawem odwarcie kolejnych odcinków tej trasy.
drukuj