Ankieta:
Co najbardziej liczy się dla Ciebie podczas zakupów ?
2014-02-23

SPOTKANIA PREZYDENTA Z MIESZKAŃCAMI 2014

www.torun.pl

Od 24 lutego do 1 kwietnia 2014 r. na poszczególnych osiedlach będą się odbywać spotkania prezydenta Torunia z mieszkańcami. Będzie to doskonała okazja do uzyskania informacji z pierwszej ręki bezpośrednio od Prezydenta oraz możliwość zadawania pytań i zgłaszania wniosków przez mieszkańców.

Jednym z punktów spotkań jest przekazanie torunianom zatwierdzonych przez Radę Miasta Torunia ustaleń finansowych, od których będzie zależał poziom bieżącego utrzymania miasta oraz inwestycji, w tym także realizowanych na poszczególnych osiedlach.

W drugiej części mieszkańcy będą mieli okazję do zgłaszania swoich uwag, postulatów i pytań związanych z funkcjonowaniem i rozwojem osiedla oraz całego miasta.

- W tym roku odbędzie się 13 spotkań: cztery na lewobrzeżu i dziewięć na osiedlach położonych na prawym brzegu Wisły. Jak co roku spotkania będą podzielone na dwie części. W pierwszej zostaną przedstawione prezentacje dotyczące budżetu miasta na 2014 rok i budżetu partycypacyjnego. Będzie też mowa o ważnych dla całego Torunia inwestycjach drogowych oraz kluczowych inwestycjach kubaturowych, a także o tym, co będzie się w tej kwestii działo na poszczególnych osiedlach – mówi prezydent Torunia Michał Zaleski.

jpgspotkania_2014_d1_plakat.jpg
pdfspotkania_pmt_2014_harmonogram.pdf
drukuj